вторник, 9 мая 2023 г.

День Європи у "Джерелі"

 

«Джерело» долучається до святкування Дня Європи

Цьогоріч День Європи в Україні – особливий. 9 травня Україна вперше разом з Європейським Союзом відзначає на державному рівні День Європи.


В цей день ми згадуємо про історію європейської інтеграції та, як народи, що свого часу ворогували, зуміли об’єднатися заради спільного майбутнього.  


До відзначення цього Дня, незважаючи на воєнний час, вирішили долучитися також і педагоги школи-інтернату «Джерело» разом зі своїми вихованцями.

Напередодні святкування Дня Європи з метою ознайомлення дітей з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, можливістю долучитися до європейських цінностей, у закладі  проводилися тематичні виховні заходи, класні години, вікторини «Вікно у світ європейської культури», «Видатні люди Європи», «Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти», «I explore Europe», «Європа – спільний дім» тощо.

Лейтмотивом усіх проведених нашими вчителями заходів стала теза, українці вже довели власною боротьбою проти російських окупантів свою європейську ідентичність. І те, що сьогодні ми вперше святкуємо День Європи разом з ЄС, дуже важливо.


Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями. Дедалі більше наш народ інтегрується в європейський простір, а отже прагне якнайшвидше повернутись назад в європейську родину, реінтегруватись у культурний та ціннісний вимір Євросоюзу.

День Європи набуває особливого значення, адже для українців він є, зокрема, символом боротьби за свободу та європейське майбутнє.Автори: Стешенко І.М.

Рослякова Г.О.

Рецензент:Сапальова Н.Г.

Комментариев нет:

Отправить комментарий